Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 21 грудня 2023 р. № 556
Київ
Про внесення змін до складу комісії з реорганізації

Про внесення змін до складу 

комісії з реорганізації

Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 105 Цивільного кодексу України, розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 19.10.2023 № 405 «Про зміни в структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації»:

1. Звільнити головного спеціаліста-юрисконсульта управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення Кручка Андрія Богдановича від виконання обов'язків голови комісії з реорганізації управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення 21.12.2023.

2. Призначити начальника відділу матеріально-технічного забезпечення управління ресурсного забезпечення департаменту ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської обласної державної адміністрації Кобуту Наталію Ігорівну (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3328808562 головою комісії з реорганізації управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення з 22.12.2023.

3. Голові комісії з реорганізації Кобуті Н. І. завершити проведення процедури реорганізації управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення в термін до 20.02.2024 у порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Внести зміни до складу комісії з реорганізації управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забез-печення, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 19.10.2023 № 405 «Про зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації», виклавши додаток 3 до нього у новій редакції, що додається.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Логуш).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем'янчука.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації             Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux