Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 04 квітня 2023 р. № 124
Київ
Про внесення змін до складу комісії з реорганізації

Про внесення змін до складу 

комісії з реорганізації 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 105 Цивільного кодексу України, розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 20.02.2023 № 63 «Про зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації»:

1. Звільнити начальника відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Передерка Віталія Петровича від виконання обов'язків голови комісії з реорганізації управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2. Призначити головного спеціаліста відділу зовнішніх зв'язків управління міжнародного співробітництва департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації Вихованського Андрія Степановича (реєстраційний номер облікової картки платника податків ....) головою комісії з реорганізації управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

3. Голові комісії з реорганізації Вихованському А. С. завершити проведення процедури реорганізації управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації в термін до 20.05.2023 у порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Внести зміни до складу комісії з реорганізації управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 20.02.2023 № 63, виклавши додаток 3 до нього у новій редакції, що додається.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Логуш).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем'янчука.

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                           Світлана ОНИЩУК

Це може бути цікаво:
 1. № 63 - Про зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux