Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 16 березня 2023 р. № 93
Київ
Про внесення змін до Плану заходів щодо виконання в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року

Про внесення змін до Плану заходів щодо виконання в області 

Національного плану дій з виконання резолюції

 Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року 


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1544-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року» (із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 № 1150-р):


 1. Внести зміни до Плану заходів щодо виконання в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 29.03.2021 № 99 (далі – План заходів), виклавши його в новій редакції, що додається.
 2. Структурним підрозділам Івано-Франківської обласної державної адміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласним установам та організаціям, районним державним (військовим) адміністраціям забезпечити виконання Плану заходів у межах своїх повноважень.
 3. Рекомендувати міським, селищним та сільським радам забезпечити виконання завдання, визначеного у пункті 2 цього розпорядження.
 4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Лемчак).
 5. Співвиконавцям розпорядження надавати інформацію головному відповідальному виконавцю про виконання Плану заходів щороку до 25 січня для подальшого узагальнення та інформування Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації щороку до 10 лютого.
 6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux