Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 12 грудня 2023 р. № 536
Київ
Про внесення змін до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців

Про внесення змін до обсягів

регіонального замовлення на 

підготовку фахівців

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про фахову передвищу освіту», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІX (зі змінами), пункту 11 Методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 994-р (зі змінами), враховуючи лист департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23.11.2023 № 1314/01-12/02.2, з метою переведення на навчання за регіональним замовленням студентки, батько якої вважається зниклим безвісти за особливих обставин, та яка зарахована до комунального закладу фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж ім. І. Франка» Івано-Франківської обласної ради у 2023 році на місце, що фінансується за кошти фізичних осіб:


1. Внести зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) у закладах фахової передвищої освіти, затверджених розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 29.05.2023 № 203 (зі змінами), виклавши їх у новій редакції (додаються),

2. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Дзьомбак) довести внесені зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем

молодшого спеціаліста) до комунального закладу фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж ім. І. Франка» Івано-Франківської обласної ради.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux