Київ
Про внесення змін до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців

Про внесення змін до обсягів 

регіонального замовлення

на підготовку фахівців

 

Відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 70 Закону України «Про фахову передвищу освіту», пункту 11 Методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 994-р (із змінами), розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 12.12.2022 № 493 «Про затвердження Порядку переведення на навчання за регіональним замовленням окремих категорій здобувачів освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої освіти, фінансування яких здійснюється за кошти обласного бюджету, до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб», враховуючи листи департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 15.11.2022 № 900/01-12/02.2 та від 28.12.2022 № 991/01-12/01:


1. Внести зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) у закладах фахової передвищої освіти, затверджених розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 07.06.2022 № 206, виклавши їх у новій редакції згідно з додатком 1.

2. Здійснити перерозподіл невикористаних місць регіонального замовлення у 2022 році на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) між закладами фахової передвищої освіти для переведення на навчання за регіональним замовленням окремих категорій здобувачів освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої освіти, фінансування яких здійснюється за кошти обласного бюджету, до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, згідно з додатком 2.

3. Внести зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців, затверджених розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 24.06.2021 № 241, збільшивши їх для комунального закладу фахової передвищої освіти «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» Івано-Франківської обласної ради на 1 особу та відповідно зменшивши їх для комунального закладу фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж імені Івана Франка» Івано-Франківської обласної ради на 1 особу за спеціальністю 223 «Медсестринство (Сестринська справа)».

4. Внести зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців, затверджених розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.06.2020 № 300, шляхом:

збільшивши їх для комунального закладу фахової передвищої освіти «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» Івано-Франківської обласної ради на 1 особу за спеціальністю 223 «Медсестринство (Сестринська справа) та на 1 особу за спеціальністю 223 «Медсестринство (Лікувальна справа)»;

зменшивши їх для комунального закладу фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж імені Івана Франка» Івано-Франківської обласної ради на 1 особу за спеціальністю 223 «Медсестринство (Сестринська справа) та на 1 особу за спеціальністю 223 «Медсестринство (Лікувальна справа)».

5. Внести зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців, затверджених розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 21.05.2019 № 249, збільшивши їх для комунального закладу фахової передвищої освіти «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» Івано-Франківської обласної ради на 1 особу та відповідно зменшивши їх для комунального закладу фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж імені Івана Франка» Івано-Франківської обласної ради на 1 особу за спеціальністю 223 «Медсестринство (Сестринська справа)».

6. Департаментам освіти і науки (В. Кімакович), охорони здоров’я (І. Дмитренко), управлінню культури, національностей та релігій (В. Федорак) Івано-Франківської обласної державної адміністрації довести внесені зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) до закладів фахової передвищої освіти комунальної та державної форм власності, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника

голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

 обласної військової адміністрації                                             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux