Про видачу ліцензій

  

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22.03.2017 № 308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 30.10.2015 № 721 «Про ліцензування» (зі змінами) та враховуючи протокол ліцензійної комісії з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії від 23.12.2021 № 5:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії суб’єктам господарювання:

- фізичній особі-підприємцю Боднарашек Дарині Іванівні, ідентифікаційний код 3616507903, Івано-Франківська область, Косівський район, селище Кути, вулиця Глибока, 18;

- комунальному підприємству «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради, код ЄДРПОУ 44643772, Івано-Франківська область, Калуський район, селище міського типу Рожнятів, вулиця Шкільна, будинок 1.

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях, когенераційних установках та установках з використанням альтернативних джерел енергії) суб’єкту господарювання – комунальному підприємству «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради, код ЄДРПОУ 44643772, Івано-Франківська область, Калуський район, селище міського типу Рожнятів, вулиця Шкільна, будинок 1.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії суб’єктам господарювання:

- фізичній особі-підприємцю Боднарашек Дарині Іванівні, ідентифікаційний код 3616507903, Івано-Франківська область, Косівський район, селище Кути, вулиця Глибока, 18.

- комунальному підприємству «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради, код ЄДРПОУ 44643772, Івано-Франківська область, Калуський район, селище міського типу Рожнятів, вулиця Шкільна, будинок 1.

4. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами суб’єкту господарювання – комунальному підприємству «Рожнятівтеплосервіс» Рожнятівської селищної ради, код ЄДРПОУ 44643772, Івано-Франківська область, Калуський район, селище міського типу Рожнятів, вулиця Шкільна, будинок 1.

5. Рекомендувати здобувачам ліцензій, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензій, внести плату у розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видання цього розпорядження, у строк, передбачений Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», на рахунок Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, код ЄДРПОУ 37951998, код класифікації доходів бюджету 22011800 (плата за ліцензії, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності), код відомчої ознаки – 40 (обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації).

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


 

Голова облдержадміністрації                                                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux