Розпорядження ОДА
від 05 серпня 2021 р. № 297
Київ
Про утворення моніторингової групи для контролю реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг

Про утворення моніторингової

групи для контролю реалізації проєктів,

які фінансуються за рахунок субвенції 

з державного бюджету місцевим 

бюджетам на розвиток мережі центрів 

надання адміністративних послуг


Відповідно до пункту 2 статті 16 та пункту 1 статті 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 249 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 619-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг», враховуючи лист Міністерства цифрової трансформації України від 14.07.2021 № 1/06-3-7738:


Утворити моніторингову групу для контролю реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг (далі – моніторингова група).

 1. Затвердити склад моніторингової групи (додається).
 2. Моніторинговій групі забезпечити проведення виїзних перевірок об’єктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, відповідно до плану-графіка та заповнення чек-листів, визначених у листі Міністерства цифрової трансформації України від 14.07.2021 № 1/06-3-7738, та фотофіксації стану реалізації проєктів.
 3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури  облдержадміністрації (С. Подошва).
 4. Головному відповідальному виконавцю інформувати обласну державну адміністрацію про результати проведених перевірок щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Б. Футерка.


Голова обласної

державної адміністрації                                                 Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux