Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 07 грудня 2021 р. № 492
Київ
Про утворення комісії з розгляду питань забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу

Про утворення комісії з розгляду

питань забезпечення безкоштовним

професійним навчанням учасників

антитерористичної операції та 

Операції Обєднаних Сил і членів їх

сімей за навчальною програмою

«Підприємництво та лідерство» в 

Івано-Франківському національному 

технічному університеті нафти і газу

 


Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 1 розділу 3 Положення про забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11.10.2021 № 386, зареєстрованим у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 18.10.2021 за № 112/233 :


1. Утворити комісію з розгляду питань забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу і затвердити її склад згідно з додатком

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної  державної адміністрації                                                          Світлана ОНИЩУК   


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux