Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 09 грудня 2021 р. № 506/910-р
Київ
Про утворення комісії із встановлення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно- технічної) освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії та каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО або Операції Об’єднаних Сил; один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності

Про утворення комісії із встановлення

стипендії голови Івано-Франківської

обласної державної адміністрації

та голови Івано-Франківської 

обласної ради студентам закладів

вищої, фахової передвищої освіти, 

учням закладів професійної (професійно-

технічної) освіти, один з батьків яких

загинув (пропав безвісти), помер

внаслідок поранення, контузії та 

каліцтва, а також внаслідок захворювання, 

одержаного в період участі в АТО

або Операції Обєднаних Сил;

один з членів родини яких загинув або

помер внаслідок поранення, контузії

чи інших ушкоджень здоровя, одержаних

під час участі в Революції Гідності

 


Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 1 розділу 3 Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії та каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО або Операції Об’єднаних Сил; один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 17.11.2021 № 447, зареєстрованим у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 23.11.2021 за № 121/242:

1. Утворити комісію із встановлення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії та каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО або Операції Об’єднаних Сил; один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, і затвердити її склад згідно з додатком.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації                  Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                                    Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux