Розпорядження ОДА
від 14 березня 2023 р. № 89
Київ
Про утворення робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації

Про утворення робочої групи 

з оцінювання корупційних ризиків 

у діяльності Івано-Франківської 

обласної державної (військової) 

адміністрації

Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», статей 2, 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 17.01.2023 № 17 «Про проведення оцінювання

корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківської обласної військової адміністрації)», з метою розроблення та впровадження інструментів доброчесності у діяльності Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації:


 1. Утворити робочу групу з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації та затвердити її склад згідно з додатком.
 2.  Затвердити Положення про робочу групу з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації, що додається.
 3.  Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 13.04.2018 № 179 «Про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації» та від 25.11.2021 № 468 «Про затвердження нового складу комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації та проведення оцінки корупційних ризиків».
 4.  Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Ханенків).
 5.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                                Світлана ОНИЩУК

Це може бути цікаво:
 1. № 468 - Про затвердження нового складу комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації та проведення оцінки корупційних ризиків

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux