Розпорядження ОДА
Київ
Про створення та сприяння функціонуванню підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, Центрів безпеки громадян

Про створення та сприяння функціонуванню 

підрозділів місцевої та добровільної пожежної 

охорони, Центрів безпеки громадянВідповідно до статей 6, 13, 25, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 № 333-р, статей 19, 62, 63 Кодексу цивільного захисту України, Стратегії реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.01.2017
№ 61-р, з метою проведення заходів із запобігання виникненню пожеж та організації їх гасіння на території населених пунктів Івано-Франківської області:


1. Погодити план розвитку мережі пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони, у тому числі у складі Центрів безпеки громадян, популяризації пожежного руху на території Івано-Франківської області (далі – План), що додається.

2. Районним державним адміністраціям Івано-Франківської області:

2.1. Забезпечити виконання заходів Плану в межах компетенції.

2.2. Сприяти органам місцевого самоврядування та громадянам у питаннях створення та функціонування добровільних пожежних команд (дружин), популяризації добровільного пожежного руху.

2.3. Забезпечити надання організаційно-методичного супроводу для органів місцевого самоврядування у питаннях створення та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, у тому числі у складі Центрів безпеки громадян.

2.4. Розглянути на засіданнях районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій створення та функціонування місцевих та добровільних пожежно-рятувальних підрозділів, Центрів безпеки громадян.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Івано-Франківської області:

3.1. Забезпечити виконання заходів Плану.

3.2. Передбачити під час формування (перегляду) місцевих бюджетів необхідне фінансування на створення нових та утримання існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони.

3.3. Під час розроблення цільових та комплексних програм у сфері цивільного захисту включати питання щодо створення та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони (Центрів безпеки громадян), добровільних пожежних формувань, розвитку та популяризації добровільного пожежного руху з необхідним обсягом фінансування.

3.4. Створювати підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони, у тому числі у складі Центрів безпеки громадян.

3.5. Вживати заходів щодо постійного функціонування та цілодобового чергування наявних підрозділів місцевої пожежної охорони.

4. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області:

4.1. Забезпечити надання організаційно-методичного супроводу для органів місцевого самоврядування у питаннях створення та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, у тому числі у складі Центрів безпеки громадян на території громад.

4.2. Сприяти органам місцевого самоврядування та громадянам у питаннях створення та функціонування місцевої пожежної охорони, добровільних пожежних команд (дружин), популяризації добровільного пожежного руху.

5. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, іншим виконавцям про результати проведеної роботи інформувати Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області двічі на рік (до 30 червня, 30 грудня).

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В.Чернецький).

7. Головному відповідальному виконавцю здійснювати інформування Івано-Франківської обласної державної адміністрації про стан виконання розпорядження двічі на рік (до 15 липня, 15 січня).

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження
Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 15.07.2014 № 430
«Про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної охорони».

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова облдержадміністрації                                             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux