Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 11 листопада 2021 р. № 443/842-р
Київ
Про спрямування залишку коштів

Про спрямування 

залишку коштів Відповідно до статті 1033 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року № 88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» (зі змінами):

1. Спрямувати залишок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, який склався станом на 01.01.2021 по загальному фонду обласного бюджету, департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за кодом бюджетної програми 0619380 «Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду» по загальному фонду в сумі 1093945,01 (один мільйон дев’яносто три тисячі дев’ятсот сорок п'ять) гривень, 01 копійка, а саме: видатки споживання ‒ 93945,01 (дев’яносто три тисячі дев’ятсот сорок п’ять) гривень 01 копійка для надання субвенції бюджету Коломийської міської територіальної громади на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами та видатки розвитку ‒ 1000000 (один мільйон) гривень для надання субвенції бюджетам територіальних громад на закупівлю обладнання для оснащення інклюзивно-ресурсних центрів згідно з додатком.

2. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.Голова обласної державної адміністрації Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux