Розпорядження ОДА
Юридичний департамент ОДА, від 13 січня 2023 р. № 12
Київ
Про спостережну комісію при Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Про спостережну комісію 

при Івано-Франківській 

обласній державній адміністрації

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2022 № 1314 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», з метою забезпечення належного громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод та законних інтересів засуджених під час виконання кримінальних покарань в установах виконання покарань:


1. Затвердити Положення про спостережну комісію при Івано-Франківській обласній державній адміністрації у новій редакції, що додається.

2. Головам районних державних адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій Івано-Франківської області в місячний термін переглянути та привести склади спостережних комісій, утворених при районних державних адміністраціях, положення про них у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2022 № 1314 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії», та забезпечити їх систематичну роботу.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11.03.2011 № 144 «Про спостережну комісію», від 11.07.2013 № 478 «Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації від 11.03.2011 р. № 144».

4. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – юридичний департамент Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Лавринович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                            Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux