Розпорядження ОДА
Київ
Про схвалення проєкту Регіональної програми розвитку галузі рибного господарства Івано-Франківської області на 2024-2030 роки

Про схвалення проєкту

Регіональної програми розвитку 

галузі рибного господарства

Івано-Франківської області

на 2024-2030 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", "Про правовий режим воєнного стану", указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 "Про утворення військових адміністрацій" та від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.05.2023 № 402-р "Про схвалення Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023-2025 роках", з метою створення сприятливих умов для розвитку рибного господарства, ефективного використання водних ресурсів (водного дзеркала), забезпечення населення області рибою та рибною продукцією:

1. Схвалити проєкт Регіональної програми розвитку галузі рибного господарства Івано-Франківської області на 2024-2030 роки (далі − Програма), що додається.

2. Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Хамчич):

2.1. Забезпечити подання проєкту Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради для затвердження в установленому порядку.

2.2. При складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації бюджетних запитів на 2024 рік та наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Соколик) при формуванні обласного бюджету щороку передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

4. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням Івано-Франківської обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період чи зміни до нього.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Хамчич).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux