Розпорядження ОДА
Департамент охорони здоров’я ОДА, від 18 травня 2023 р. № 185
Київ
Про схвалення проєкту програми фінансової підтримки комунального підприємства «Обласний аптечний склад» на 2023-2025 роки

Про схвалення проєкту програми 

фінансової підтримки комунального 

підприємства «Обласний аптечний склад»

на 2023-2025 роки

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про гуманітарну допомогу», статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 90 Бюджетного кодексу України, враховуючи розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 01.06.2022 № 200 «Про утворення комісії» (зі змінами) та з метою забезпечення прийому, обліку, зберігання медикаментів та виробів медичного призначення, отриманих за рахунок централізованих закупівель Міністерства охорони здоров'я України, та гуманітарних вантажів, отриманих у період дії воєнного стану та після його припинення або скасування, а також для належного утримання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Івано-Франківської області:

1. Схвалити проєкт програми фінансової підтримки комунального підприємства «Обласний аптечний склад» на 2023-2025 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Дмитренко):

2.1. Забезпечити подання проєкту Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради для затвердження в установленому порядку.

2.2. При складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) бюджетних запитів на наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при внесенні змін до обласного бюджету на 2023 рік передбачити кошти для реалізації заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету

4. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період чи зміни до нього.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Дмитренко).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                         Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux