Київ
Про схвалення проєкту Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки

Про схвалення проєкту Програми 

для  забезпечення  виконання

судових рішень та виконавчих

документів на 2023-2025 роки 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини першої статті 3 Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845 «Про затвердження Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників»:


1. Схвалити проєкт Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як) забезпечити подання проєкту Програми Івано-Франківській обласній раді для затвердження в установленому порядку.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при внесенні змін до обласного бюджету

на 2023 рік та при формуванні проєктів обласного бюджету на 2024 та

2025 роки передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                  Світлана ОНИЩУК 

 

 

 

СХВАЛЕНО

розпорядження 

Івано-Франківської обласної військової адміністрації

від 30.03.2023 № 117


 

 

ПРОЄКТ

 

Програма
для забезпечення виконання судових рішень
та виконавчих документів
на 2023
-2025 рокиЗамовник Програми:


Департамент розвитку громад 

та територій, дорожнього,

житлово-комунального господарства,
містобудування та архітектури

Івано-Франківської
облдержадміністрації                             Любов ОСТАП’ЯККерівник Програми:

Заступник голови
 Івано-Франківської 

облдержадміністрації                            Вадим СОЗОНИК

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Директор департаменту 

фінансів Івано-Франківської

облдержадміністрації                          Ірина МАЦЬКЕВИЧ

 

В. о. директора юридичного 

департаменту Івано-Франківської 

облдержадміністрації                         Ростислав ЛАВРИНОВИЧ

 

Директор департаменту 

економічного розвитку, 

промисловості та інфраструктури

Івано-Франківської 

облдержадміністрації                       Сергій ПОДОШВА

 
 


ПАСПОРТ

Програми для забезпечення виконання судових рішень
та виконавчих документів на 2023
-2025 роки


 1. Ініціатор розроблення ПрограмиІвано-Франківська обласна державна (військова) адміністрація.

2. Розробник Програми: департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

3. Термін реалізації Програми: 2023-2025 роки.

4. Етапи фінансування Програми: 2023-2025 роки.

5. Орієнтовні обсяги фінансування Програми : 10,5 млн. гривень (десять мільйонів п’ятсот тисяч гривень).

 

 

Роки

Орієнтовні обсяги фінансування (млн. гривень)

Всього

в т. ч. за джерелами фінансування

обласний бюджет

місцевий бюджет

інші джерела

2023-2025

10,5

10,5

-

-

в т.ч.

 

 

 

 

2023

8,5

8,5

-

-

2024

1,0

1,0

-

-

2025

1,0

1,0

-

- 

6. Перелік заходів, обсягів та джерел фінансування Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки  (додається).

7. Очікувані результати виконання Програми: погашення заборгованості за судовими рішеннями, виконавчими документами, що підлягають безспірному списанню відповідно до рішень судів та заборгованості за іншими рішеннями.

8. Термін проведення звітності: інформація про виконання Програми подається Івано-Франківській обласній раді щоквартально, до

15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, відповідно до поставлених мети і завдань.

 

 

Замовник Програми: 

Департамент розвитку громад та територій,

дорожнього, житлово-комунального 

господарства, містобудування та архітектури 

Івано-Франківської облдержадміністрації                          Любов ОСТАП’ЯК

Керівник Програми: 

Заступник голови Івано-Франківської

облдержадміністрації                                                             Вадим СОЗОНИК

 
 

Обґрунтування доцільності  розроблення Програми для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки


Загальна частина

Програма для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки (далі – Програма) розроблена на підставі відповідних законодавчих і нормативних документів, які регламентують питання погашення заборгованості за рішеннями судів, виконання яких гарантується державою.

Стаття 129-1 Конституції України встановлює, що судові рішення ухвалюються іменем України та є обов’язковими до виконання. Одночасно нормами процесуального законодавства передбачено обов’язковість виконання на всій території України органами державної влади і органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, посадовими чи службовими особами та громадянами судових рішень, що набрали законної сили.

Частиною першою статті 3 Закону України “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень” передбачено, що виконання рішень судів здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в межах відповідних бюджетних призначень шляхом списання коштів з рахунків державного органу, а в разі відсутності у зазначеного державного органу відповідних призначень – за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень судів.

Погашення заборгованості здійснюється Головним управлінням Державної казначейської служби України в області в межах бюджетних асигнувань, визначених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень судів на підставі рішень, поданих органом, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, відповідно до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845, яким визначено можливість прийняття органами місцевого самоврядування окремих бюджетних програм для забезпечення виконання рішень судів.


Аналіз проблеми та обґрунтування необхідності її розв’язання

Івано-Франківською обласною державною (військовою) адміністрацією прийнято розпорядження від 21.04.2022 № 87-к «Про ліквідацію Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області». У пункті 1 вказаного розпорядження зазначається про припинення шляхом ліквідації юридичної особи «Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області» (код ЄДРПОУ 42753445).

Для погашення заборгованості Управлінню капітального будівництва в Івано-Франківській області за судовими рішеннями, виконавчими документами за неоплачені у повному обсязі виконані роботи та інші боргові зобов’язання, незабезпечені фінансуванням за кошти державного та місцевого бюджетів необхідні кошти у сумі 10,5 млн. гривень (десять мільйонів п’ятсот тисяч гривень).

Крім того, у структурних підрозділах Івано-Франківській обласної державної адміністрації, також може виникнути заборгованість за неоплачені у повному обсязі виконані роботи та інші боргові зобов’язання, незабезпечені фінансуванням за кошти державного та місцевого бюджетів, для погашення якої необхідно схвалити Програму для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2023-2025 роки.


 

Мета Програми

Погашення заборгованості за судовими рішеннями, виконавчими документами за неоплачені у повному обсязі виконані роботи та інші боргові зобов’язання, незабезпечені фінансуванням за кошти державного та місцевого бюджетів.


Шляхи та способи розв’язання проблеми 

Для розв’язання проблеми необхідно передбачити фінансування заходів Програми на суму 10,5 млн. гривень (десять мільйонів п’ятсот тисяч гривень).

 

Прогноз результатів

Виконання Програми забезпечить погашення заборгованості за неоплачені у повному обсязі виконані роботи та інші боргові зобов’язання, незабезпечені фінансуванням за кошти державного та місцевого бюджетів.


Фінансове забезпечення

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Обсяг фінансування Програми на 2023-2025 роки становить 10,5 млн. гривень (десять мільйонів п’ятсот тисяч гривень).

 

Директор департаменту розвитку

громад та територій, дорожнього,

житлово-комунального господарства,

містобудування та архітектури 

Івано-Франківської обласної

державної адміністрації                                      Любов ОСТАП’ЯКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux