Проект нормативно-правового документа
Київ
Про схвалення проєкту обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки

Про схвалення проєкту обласної програми підтримки сімей загиблих, 

постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, 

які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, 

що утворилися для захисту незалежності, 

суверенітету та територіальної цілісності України, 

та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь 

в антитерористичній операції в районах її проведення, 

чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, 

відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій 

та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки


Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», з метою поліпшення соціального захисту сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення:

1. Схвалити проєкт обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) подати проєкт Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету, враховувати бюджетні запити департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) на 2022 та наступні роки про виділення коштів на реалізацію заходів Програми.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова

облдержадміністрації                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux