Розпорядження ОДА
Київ
Про схвалення проєкту обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки

Про схвалення проєкту обласної 

комплексної програми соціального 

захисту населення Івано-Франківської 

області на 2022-2026 рокиВідповідно до законів України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, “Про охорону дитинства”, “Про соціальні послуги”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про протидію торгівлі людьми”, “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, постанови Кабінету Міністрів України “Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року”, розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року”, з метою поліпшення соціального захисту населення області:


1. Схвалити проєкт обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) внести проєкт Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету, враховувати бюджетні запити департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) на 2022 та наступні роки про виділення коштів на реалізацію заходів Програми.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова Облдержадміністрації                                          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux