Розпорядження ОДА
Київ
Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

Про розподіл субвенції 

з державного бюджету

місцевим бюджетам 

на виконання окремих заходів

з реалізації соціального проекту

«Активні парки – локації 

здорової України»

Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 року № 46 «Деякі питання здійснення окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 270-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», пункту 3 рішення Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2022 № 576-19/2022 «Про обласний бюджет Івано-Франківської області на 2023 рік (код бюджету 09100000000)» (зі змінами):

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету на 2023 рік субвенцію за кодом класифікації доходів бюджету 41032900 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» (далі – субвенція) в сумі 1667500 (один мільйон шістсот шістдесят сім тисяч п’ятсот) гривень і спрямувати її управлінню спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 1119518 «Субвенція з місцевого бюджету на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 1667500 (один мільйон шістсот шістдесят сім тисяч п’ятсот) гривень та здійснити її розподіл між місцевими бюджетами згідно з додатком для здійснення оплати послуг координаторів (фахівців) з проведення заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».

2. Управлінню спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (О. Оклієвич) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2023 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Виконавчим органам міських, селищних, сільських рад щомісяця до 05 числа надавати управлінню спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації інформацію про використання субвенції для узагальнення та подання керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації і Міністерству молоді та спорту України щомісячно до 10 числа.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (О. Оклієвич).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

 обласної військової адміністрації                                 Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux