Київ
Про розподіл коштів, отриманих у рамках секторальної підтримки ЄС за КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України»

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.05.2021 № 128 «Про затвердження пропозицій щодо розподілу у 2021 році бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, що пройшли конкурсний відбір у 2017-2018 роках», наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.05.2021 № 129 «Про затвердження пропозицій щодо розподілу у 2021 році бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, що пройшли конкурсний відбір у 2020 році», договору від 06.08.2021 № 36-283/2021 про делегування повноважень на виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України», листа Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» від 09.08.2021 № 76/В-03 щодо проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку»:

1. Затвердити розподіл коштів, отриманих у рамках секторальної підтримки ЄС за КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України» на загальну суму 3 126 170,00 (три мільйони сто двадцять шість тисяч сто сімдесят) гривень, між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів згідно з додатком.

2. Відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації (Г. Кіндрат):

2.1. Включити перелічених у додатку розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів до мережі установ і організацій, які отримують кошти з державного бюджету у 2021 році.

2.2. Перерахувати кошти, отримані в рамках секторальної підтримки ЄС, на реєстраційні рахунки, відкриті в установленому законодавством порядку у відповідних органах Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачам бюджетних коштів забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. Цільове та ефективне використання виділених бюджетних коштів.

3.2. Складання та надання у визначені терміни фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів до відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації.

4. Відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації (Г. Кіндрат) спільно з департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва) подавати щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним, Міністерству розвитку громад та територій України звіт про використання коштів у натуральних та вартісних показниках.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва).

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова обласної

державної адміністрації                                                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux