Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 17 січня 2023 р. № 17
Київ
Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківської обласної військової адміністрації)

Про проведення оцінювання 

корупційних ризиків у діяльності 

Івано-Франківської обласної державної 

адміністрації (Івано-Франківської 

обласної військової адміністрації)


Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», глави 2 розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, з метою розроблення та впровадження інструментів доброчесності у діяльності Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківської обласної військової адміністрації):


1. Розпочати проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківської обласної військової адміністрації) у форматі самооцінювання.

2. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Ханенків) забезпечити формування персонального складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у Івано-Франківській обласній державній адміністрації (Івано-Франківській обласній військовій адміністрації) (далі – робоча група).

3. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації у строк до 20.01.2023 забезпечити надання сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації кандидатур для включення до складу робочої групи.

4. Робочій групі після її утворення провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківської обласної військової адміністрації) у строкодо 031.03.2023. 

5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті у встановленому порядку.

6. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза), сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Ханенків) забезпечити можливість надання представниками громадськості кандидатур для включення до складу робочої групи шляхом направлення пропозиції на електронну адресу antukor@if.gov.ua, vp@if.gov.ua протягом 10 днів з дня оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті.

7. Робочій групі, сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Ханенків) підготувати проект антикорупційної програми Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Івано-Франківської обласної військової адміністрації) до 31.05.2023 та подати її на затвердження голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальнику Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

8. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О.Ханенків).

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.Голова обласної державної 

адміністрації­ начальник 

обласної військової адміністрації                                        Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux