Розпорядження ОДА
Департамент охорони здоров’я ОДА, від 01 грудня 2021 р. № 482
Київ
Про призначення керівників робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області

Про призначення керівників 

робіт з ліквідації наслідків 

надзвичайної ситуації в області 

 

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, для безпосереднього управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами під час виникнення надзвичайної ситуації на території області, керуючись рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 5від 09.09.2021):

1. Призначити керівниками робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня заступників голів районних державних адміністрацій відповідного профілю.

2. Керівникам робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня забезпечити:

2.1. Перегляд та продовження графіків роботи пунктів щеплення та центрів вакцинації з урахуванням можливості їх роботи в зручний для населення час.

2.2. Недопущення закриття пунктів щеплень та центрів вакцинації населення на вихідні дні.

2.3. Постійне інформування жителів регіону про місця розміщення, графіки роботи та будь-які зміни щодо режимів роботи пунктів щеплення та центрів вакцинації.

3. Керівникам робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної' хвороби COVID-19, спільно з регіональним координатором забезпечити:

3.1. Формування щотижневих планів по охопленню вакцинацією від коронавірусної хвороби COVlD-19 y poзpiзi громад регіону та пунктів щеплення, центрів вакцинації населення, мобільних бригад з імунізації (мінімальна очікувана кількість щеплень на день на один пункт щеплення ̶ 50, на один центр вакцинації населення ̶ 50 i більше, на одну мобільну бригаду ̶ 100).

3.2. Щоденний моніторинг виконання показників охоплення вакцинацією від коронавірусної хвороби COVlD-19, y тому числі у розрізі громад регіону та пунктів щеплення, центрів вакцинації населення, мобільних бригад з імунізації.

3.3. Інформування департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, відповідно до визначеної форми, про досягнення щотижневих планів по охопленню вакцинацією від коронавірусної хвороби COVID-19.

4. Директору департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації І. Дмитренку провести роботу з керівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги щодо активізації інформування лікарями загальної практики-сімейними лікарями, лікарями-терапевтами населення шляхом проактивних продзвонів щодо можливості вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19, графіка роботи та місць розташування пунктів щеплень та центрів вакцинації населення, запису на вакцинацію і нагадування щодо термінів повторної вакцинації.

5. Керівникам закладів охорони здоров’я, на базі яких функціонують пункти щеплення, забезпечити:

5.1. Перегляд графіків роботи пунктів щеплення з урахуванням можливості їх роботи в зручний для населення час.

5.2. Безперебійну роботу пунктів щеплення відповідно до графіка їх роботи.

5.3. Безперебійну роботу реєстратур та записів громадян на вакцинацію і нагадування щодо термінів повторної вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19.

5.4. Проведення максимальної кількості вакцинацій у пунктах щеплення, відповідно до їх потужності (враховуючи мінімальну потужність в 50 щеплень на добу).

5.5. Забезпечення контролю за дотриманням вимог «холодового ланцюга» під час зберігання та транспортування вакцин.

5.6. Своєчасне звітування щодо роботи пунктів щеплень.

6. Рекомендувати виконавчим органам міських, селищних, сільських рад призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та координатором вакцинальної кампанії одного із заступників відповідного рівня.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л.Сірко.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова 

облдержадміністрації                Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux