Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 06 вересня 2022 р. № 309
Київ
Про перерозподіл бюджетних призначень

Про перерозподіл бюджетних призначень


Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», частин сьомої, восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України:


1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, передбачених на 2022 рік департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, а саме:

- зменшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (обласна цільова програма забезпечення житлом працівників Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки) на суму 2 000 000,00 (два мільйони) гривень та відповідно збільшити їх по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0818841 «Надання довгострокових кредитів громадянам на будівництво/реконструкцію/придбання житла»;

- зменшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0819770 «Інші субвенції із місцевого бюджету» на додаткову виплату бійцям-добровольцям, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. бійцям-добровольцям, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), з розрахунку 500,00 (п’ятсот) гривень в місяць на одну особу на суму 769 500,00 (сімсот шістдесят дев’ять тисяч п’ятсот) гривень та відповідно збільшити їх по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» для надання матеріальної допомоги на лікування особам, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасникам бойових дій та іншим громадянам, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. особам, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення); членам їх сімей, членам сімей загиблих осіб, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. особам, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), згідно з додатком.

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного перерозподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

 обласної військової адміністрації                                                         Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux