Київ
Про передачу доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області

Про передачу доріг загального

користування місцевого значення

Івано-Франківської області


Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільні дороги», «Про управління об’єктами державної власності», з метою забезпечення сталого функціонування дорожнього господарства в Івано-Франківській області та виконання вимог законодавства щодо управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення:


1. Передати автомобільні дороги загального користування місцевого значення з балансу департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як) на баланс Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» (Р. Сілецький) в існуючому стані згідно з переліками, затвердженими розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.02.2022 № 52.

2. Створити комісію з приймання-передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення (далі – Комісія) та затвердити її склад (додається).

3. Комісії в термін до 10.05.2022 забезпечити приймання-передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вказаних у пункті 1 цього розпорядження, в порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Державному підприємству «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» (Р. Сілецький) вжити всіх необхідних заходів, пов’язаних з прийманням-передачею автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вказаних у пункті 1 цього розпорядження, відповідно до чинного законодавства.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux