Київ
Про обласну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Про обласну комісію з питань погашення заборгованості

із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних 

виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості 

населення

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 “Про утворення військових адміністрацій” та від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2009 № 863 “Про посилення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 359-р “Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення”, враховуючи розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 10.10.2023 № 388 “Про втрату чинності розпоряджень Івано-Франківської обласної державної адміністрації”, з метою сприяння розв’язанню питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення:


1. Утворити обласну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про обласну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що додається.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (СDTO) Б. Футерка.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                        Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux