Розпорядження ОДА
Київ
Про новий посадовий склад регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Про новий посадовий склад

регіональної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій при

Івано-Франківській обласній

державній адміністрації

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про затвердження військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), Положення про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 26.04.2018 № 218 «Про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» (зі змінами), у зв’язку із зміною найменувань окремих структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації і територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади та з метою забезпечення роботи регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо захисту населення, територій Івано-Франківської області від надзвичайних ситуацій і координації та контролю всього комплексу робіт у цій сфері:

1. Затвердити посадовий склад регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській обласній державній адміністрації, виклавши додаток до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23.12.2021 № 561 «Про новий посадовий склад регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській обласній державній адміністрації» в новій редакції (додається).

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                              Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux