Про новий склад робочої групи
з визначення першочергових
заходів для проведення
комплексного моніторингу
за станом довкілля в зоні
впливу Калуського
гірничопромислового району
Відповідно до статей 6, 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 204 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», на виконання пункту 2 протоколу засідання круглого столу під головуванням голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації на тему: «Техногенно-екологічна ситуація на території Калуського гірничопромислового району» від 14.11.2019 № 57/0/7-19/01-129, у зв’язку з кадровими змінами:
1. Затвердити склад робочої групи з визначення першочергових заходів для проведення комплексного моніторингу за станом довкілля в зоні впливу Калуського гірничопромислового району, виклавши додаток до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 27.12.2019 № 700 в новій редакції (додається).
2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Пліхтяк).
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.
Голова облдержадміністрації Світлана ОНИЩУК