Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 01 листопада 2022 р. № 414/536-р
Київ
Про новий склад комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління

Про новий склад комісії із

встановлення стипендії голови

обласної державної адміністрації

та голови обласної ради

студентам Івано-Франківського

національного технічного університету

нафти і газу, які є переможцями олімпіади

з питань місцевого самоврядування,

децентралізації влади та публічного

управління


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 1 розділу 3 Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 01.07.2020 № 337, зареєстрованого у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 07.07.2020 за № 73/82 (із змінами), у зв’язку з кадровими змінами:

1. Затвердити склад комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління, виклавши додаток до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 20.08.2020 № 431/508-р «Про створення комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління» (із змінами) у новій редакції (додається).

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації Світлана ОНИЩУК


Голова обласної ради Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux