Наказ ОВА
Юридичний департамент ОДА, від 02 березня 2022 р. № 5
Київ
Про комендатуру Івано-Франківської області

Про комендатуру

Івано-Франківської області


Відповідно до пунктів 6, 7 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Порядку встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1455, Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 573, з метою підтримання правопорядку на території області на період дії воєнного стану:

1. Утворити комендатуру Івано-Франківської області (далі – комендатура) та затвердити її особовий склад, що додається.

2. Місцезнаходження комендатури визначити за адресою: вул. Дністровська, 63 а, м. Івано-Франківськ (відділ перепусток – приміщення обласної військової адміністрації, вул. М. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ).

3. Визначити зону відповідальності комендатури – адміністративну територію Івано-Франківської області.

4. Коменданту комендатури Дмитру Панібратцеву:

4.1. Визначити та подати на погодження начальникові обласної військової адміністрації режим перебування на території, де запроваджено комендантську годину.

4.2. Організувати інформування та доведення до підприємств, установ, організацій та населення території, де запроваджено комендантську годину, сигналів оповіщення про порядок виконання окремих обмежень відповідно до чинного законодавства.

4.3. У разі реальної загрози життю та безпеці осіб тимчасово обмежувати перебування, свободу пересування, в’їзд/виїзд (вхід/вихід) на територію/з території Івано-Франківської області.

4.4. Подавати клопотання начальнику обласної військової адміністрації про встановлення часу в певний період доби, протягом якого необхідно запровадити комендантську годину, та/або спеціального режиму світломаскування.

4.5. Приймати рішення про видачу перепусток, що надають особам, зокрема тим, які керують транспортними засобами, дозволу на перебування в певний період доби на території, де запроваджено комендантську годину, та забезпечити ведення їх обліку.

4.6. Надавати начальнику обласної військової адмінстрації оперативну інформацію з питань прибуття, подальшого фактичного перебування та пересування територією, де запроваджено комендантську годину, осіб, уповноважених на виконання функцій держави, керівників центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, представників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, міжнародних спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, членів Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста та представників Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців.

4.7. Організувати вирішення питань матеріально-технічного забезпечення комендатури.

5. Установити, що комендант підпорядковується начальникові обласної військової адміністрації та є прямим начальником для особового складу комендатури.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                               Світлана ОНИЩУК
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux