Розпорядження ОДА
Київ
Про безпеку відпочиваючих на водних об’єктах Івано-Франківської області в період літнього купального сезону 2022 року

Про безпеку відпочиваючих 

на водних об’єктах Івано-Франківської

області в період літнього 

купального сезону 2022 рокуВідповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Президента України від 14.07.2001
№ 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», постанови Кабінету Міністрів України від
06.03.2002 № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2017 № 301, з метою запобігання травмуванню та недопущення загибелі людей на водоймах області в період літнього купального сезону 2022 року:


1. Затвердити план заходів з підготовки та забезпечення безпеки відпочиваючих на водних об’єктах Івано-Франківської області у літній період 2022 року (далі – план), що додається.


2. Начальникам районних військових адміністрацій (головам районних державних адміністрацій), міським, селищним, сільським головам до 30.05.2022 розробити і затвердити відповідні плани та забезпечити їх виконання.


3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).


4. Співвиконавцям розпорядження надавати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання завдань, визначених планом, щомісячно до 10 числа. Остаточну інформацію надати до 31.08.2022.

5. Головному відповідальному виконавцю здійснити узагальнення наданої інформації та проінформувати керівництво Івано-Франківської обласної військової адміністрації (Івано-Франківської обласної державної адміністрації) про виконання завдань, визначених планом, до 15.09.2022.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                          Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux