В Івано-Франківську відбулося навчальне заняття з організації захисту населення і території
Управління з питань цивільного захисту ОДА, опубліковано 22 вересня 2021 року о 13:27

Сьогодні в облдержадміністрації за ініціативи Державної служби з надзвичайних ситуацій України організовано виїзне навчальне заняття на тему «Організація заходів цивільного захисту населення і територій у мирний час та в особливий період».

Керівник апарату обласної державної адміністрації Ірина Тимчук привітала учасників семінару та наголосила, що керівництво держави та Уряд особливе значення приділяють дотриманню чинного законодавства у сфері цивільного захисту. Тому на виконання доручення Прем’єр-міністра України, Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ДСНС України сплановано та сьогодні проводяться виїзні навчальні заняття з керівним складом обласної, районних державних адміністрацій, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міськими, селищними та сільськими головами щодо організації й виконання заходів цивільного захисту на території Івано-Франківської області.

«У важливості виконання завдань щодо цивільного захисту населення не потрібно переконувати нікого, - зазначила посадовиця. - Надзвичайні ситуації, які частіше чи рідше супроводжують нашу діяльність, вимагають вмілого та вчасного реагування на їхні наслідки. Ми повинні вміти і могти ефективно запобігати виникненню надзвичайних ситуацій. А цьому необхідно постійно вчитися».

У ході навчання представники центрального апарату ДСНС України - заступник директора департаменту-начальник управління планування та координації заходів цивільного захисту департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Кудін та старший викладач кафедри організації заходів цивільного захисту інституту Державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Олександр Ковальов детально зупинилися на питаннях реалізації заходів цивільного захисту як у межах держави, так і у конкретній територіальній громаді. Ішлося про повноваження органів влади у сфері цивільного захисту, завдання і функції відповідних структурних підрозділів, діяльність регіональних та місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

Акцентовано увагу на обов’язковості виконання рішень цих органів, особливо у режимі підвищеної готовності та надзвичайних ситуацій, які оголошено в державі у зв’язку зі збройною агресією на Сході України та епідемією коронавірусної хвороби.

Окремо йшлося про планування роботи, оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, організацію евакуації та укриття населення, першочергові дії у цій ситуації керівника та штабу з ліквідації НС, фахівців органів управління та сил цивільного захисту.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux