Команда «Вільні духом» – студенти Відокремленого структурного підрозділу «Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету», які стали переможцями в номінації «Синергія сердець», побували на відпочинку в готелі «Ніколетта» в Поляниці.
«Нехай ці дні ще довго зігрівають наших учасників теплими спогадами та надихають на нові звершення», – побажала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації, ініціаторка проєкту «Серцем єдиним, ми – Україна!» Світлана Онищук.