Команда Коломийського ліцею №9 посіла ІІ місце в V (фінальному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
У Києві юні спортсмени гідно представили Івано-Франківщину та продемонстрували високий рівень підготовки, силу командного духу й жагу до перемоги серед найкращих шкільних команд України.
Це результат наполегливих тренувань, згуртованості та щоденної праці учнів і наставників. Срібна нагорода стала ще одним підтвердженням того, що Прикарпаття має талановиту й сильну спортивну молодь.
Вітаємо команду Коломийського ліцею №9 з вагомим досягненням! Бажаємо нових перемог, спортивних звершень і підкорення нових вершин!