Коломийський ліцей №9 – срібний призер всеукраїнського фіналу «Пліч-о-пліч»!

Управління спорту та молодіжної політики ОДА, опубліковано 23 червня 2026 року о 11:40

Команда Коломийського ліцею №9 посіла ІІ місце в V (фінальному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У Києві юні спортсмени гідно представили Івано-Франківщину та продемонстрували високий рівень підготовки, силу командного духу й жагу до перемоги серед найкращих шкільних команд України.

Це результат наполегливих тренувань, згуртованості та щоденної праці учнів і наставників. Срібна нагорода стала ще одним підтвердженням того, що Прикарпаття має талановиту й сильну спортивну молодь.

Вітаємо команду Коломийського ліцею №9 з вагомим досягненням! Бажаємо нових перемог, спортивних звершень і підкорення нових вершин!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux