Світлана Онищук разом із командою ОДА взяла участь у десятому засіданні Координаційного центру з реалізації регіональних Планів стійкості під головуванням Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко.
Керівиця області доповіла про рівень готовності Прикарпаття до можливих викликів, пов’язаних з військовою агресією, а також про підготовку до осінньо-зимового періоду та реалізацію заходів Плану стійкості.
«Для нас – це конкретний план дій, спрямований на захист критичних елементів систем життєзабезпечення, децентралізації енерго- та теплопостачання, розвитку розподіленої генерації, забезпечення альтернативного живлення ключових обєктів», – зазначила Світлана Онищук.
Керівництво держави ставить конкретні завдання – передусім це захист об’єднаної енергосистеми, виділяє кошти з резервного фонду державного бюджету й відповідно очікує ефективної роботи на місцях.
Завдання на рівні області – забезпечити якість виконання таких робіт, їхню синхронізацію та оперативність, а також готовність та стійкість локальних систем. Прикарпаття впевнено щотижня нарощуємо темпи.
Область має значні успіхи в частині розподіленої генерації – з початку року це 77 МВт нових потужностей когенераційних установок та сонячних станцій.
За цими показниками область – стабільно серед лідерів.
До реалізації завдань активно долучаються й територіальні громади, адже зі стійкості кожної з них формується стійкість області та держави.
Важливо, щоб кожен керівник і виконавець усвідомлював свою відповідальність та внесок у спільний результат. Тоді робота стає більш ефективною, рішення – виваженими, а всі процеси – чіткими, скоординованими та результативними.
Водночас Івано-Франківщина співпрацює з міжнародними партнерами, адже їхня підтримка допомагає залучати додаткові ресурси, впроваджувати сучасні рішення та створювати нові можливості для розвитку Прикарпаття.
«Продовжуємо працювати щодня. Дякую всім, хто долучається до цієї важливої роботи», – резюмувала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.