З цієї нагоди військових привітала Світлана Онищук.
"Шановні наші оборонці! Від імені усіх прикарпатців дякую за вашу сміливість та відданість українському народові. Дякую за те, що, ризикуючи власним здоров'ям та життям, стоїте на захисті України.Нехай вас береже Бог!', - йдеться у привітанні керівниці області. -
Низький уклін всім Героям, які загинули у боях за нашу землю. Вічна їм честь і слава!".