Регіональна комісія здійснила розподіл коштів державної субвенції на придбання житла для ДБСТ


Сьогодні під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Сірко відбулося засідання регіональної комісії з питань розподілу державної субвенції на придбання житла для тимчасово переміщених (евакуйованих) дитячих будинків сімейного типу. У засіданні також узяли участь представники територіальних громад, на балансі яких мають бути ДБСТ, та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Людмила Сірко зазначила, що наша область є комфортною для проживання такий сімей, адже з 2022 року прийняла 16 ДБСТ. 5 будинків уже змогли придбати за допомогою міжнародних партнерів. Ще 7 – планується за кошти субвенції, яких на цей рік було виділено в сумі 45 748 320 гривень.

На засіданні комісії розглянуто подані пакети документів для придбання будинків. За результатами голосування членами комісії погоджено розподіл державної субвенції на придбання житла для ДБСТ у 5-ти територіальних громадах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux