У межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» (фаза ІІ), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії наданої через Посольство Великої Британії в Україні у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією для територіальних громад Прикарпаття передали ноутбуки.
Обладнання дасть змогу покращити якість надання соціальних послуг в одинадцяти територіальних громадах Івано-Франківщини і стане важливим кроком у напрямку розвитку цифрової інфраструктури. Завдяки таким ініціативам Івано-Франківська область рухається вперед, щоб стати сучасним та інноваційним регіоном.
Заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко відзначив важливість цієї події. Посадовець підкреслив, що передача ноутбуків від Програми ПРООН є результатом успішної співпраці з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та спрямована на розвиток цифрової інфраструктури в соціальній сфері. Відтак посадовець відзначив особливу роль регіональної координаторки програми ПРООН в Україні Лесі Попелюх, подякувавши за підтримку місцевих ініціатив та надану можливість для територіальних громад регіону отримати комп'ютерне обладнання.
«За допомогою наданої техніки громади Прикарпаття зможуть забезпечити ефективне обслуговування людей з соціальних питань та автоматизувати процеси, спростити роботу з документами і забезпечити швидкий доступ до інформації», – зазначив начальник управління цифрового розвитку цифрових трансформацій і цифровізації ОВА Ігор Фіняк.
Партнерство між Івано-Франківською облдержадміністрацією та ПРООН в Україні створює основу для подальшого розвитку інфраструктури та електронного урядування і надання послуг у регіоні.