Про безпеку на водоймах Прикарпаття йшлося під час брифінгу в обласній державній адміністрації


У медійному центрі ОДА відбувся пресбрифінг начальниці сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Христини Перцович.

За її словами, цього року на водоймах Івано-Франківщини вже загинуло 12 людей, 3 – лише з початку купального сезону.

Рятувальники закликають громадян відповідально ставитися до власної безпеки під час відпочинку біля води, зокрема відзначення традиційного свята Івана Купала.

Детальніше – дивіться у відео.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux