Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Як написала очільниця області, бійців удостоїли орденами «За мужність» III ступеня (посмертно) відповідно до Указу Президента України №29/2023 «Про відзначення державними нагородами України». Воїни нагороджені за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.
Орденами посмертно відзначені старший солдат Віктор Вахнюк, головний сержант Василь Гаїв, молодший сержант Сергій Ломакін та сержант Максим Сальніков.
«Дякуємо нашим воїнам за мужність, героїзм, виявлені у боротьбі проти російських окупантів. Українці знатимуть і пам'ятатимуть їхні подвиги у війні з ворогом», - написала Світлана Онищук.