Підтримка ментального здоров'я людини стала одним із пріоритетних питань сьогодення. Особлива увага приділяється нашим захисникам та захисницям. Питання психосоціальної допомоги, комунікація з ветеранами - саме ці питання обговорено на проведеному навчанні із соціальними працівниками територіальних громад Надвірнянського району регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Ларисою Підвербецькою.
Разом із директором Івано-Франківського обласного центру соціальних служб Ростиславом Микитюком обумовлено питання створення у кожній громаді центрів життєстійкості та впровадження інституту помічника ветерана.
Окрім цього, проведена зустріч із працівниками реабілітаційного відділення КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня». Це відділення розпочало свою роботу в березні цього року і на сьогоднішній день успішно надає реабілітаційну допомогу, в тому числі і військовослужбовцям. Саме завдяки злагодженій роботі мультидисциплінарної команди проводиться як фізична, так і психологічна реабілітація що дає можливість повноцінного повернення наших захисників з війни у мирне життя.