Директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Лемчак провів робочу зустріч з регіональною координаторкою Благодійної організації «Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в Івано-Франківській області Світланою Дем’янчук.
Обговорили проблемні питання щодо підтримки соціально незахищених верств населення цього року за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та проєкту: «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб».
Проєктом передбачено низку заходів, спрямованих на посилення спроможності надавачів послуг із соціального захисту населення, зокрема: