Будемо підтримувати наших Захисників не лише словами, а й конкретними справами, – Світлана Онищук

З метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, інших пільгових категорій громадян у вересні цього року за ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук було створено новий структурний підрозділ у складі департаменту соціальної політики ОДА – управління у справах ветеранів.

Згідно з розпорядженням ОДА від 9 вересня 2022 року № 320, до складу цього управління входять два відділи: відділ програм та соціальної підтримки ветеранів і відділ пільг та компенсаційних виплат.

Пріоритетними напрямами роботи цього управління визначені:

соціальний захист ветеранів та членів їх сімей, зокрема, організація санаторно-курортного лікування, соціальної та професійної адаптації, забезпечення житлом;

надання довічних державних стипендій, організація щорічної виплати до 5 травня разової грошової допомоги;

надання статусу та видача посвідчень ветеранам та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України; вшанування пам’яті ветеранів;

соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій громадян.

Голова ОВА Світлана Онищук переконана, що створення управління у справах ветеранів на часі.

«Щоденно ми щиро дякуємо нашим воїнам за мужність та величезну роботу, яку вони роблять заради України. Спільно з волонтерськими організаціями, благодійниками, нашими громадами намагаємося забезпечити бійців на фронті усім необхідним, – каже Світлана Онищук. – І разом з тим розуміємо, що тут, у тилу, наші Захисники залишили сім’ї, яким потрібна всебічна підтримка, що багато бійців після війни потребуватимуть лікування, адаптації, супроводу у вирішенні життєво необхідних питань. А головне – після Перемоги в області буде значно більше ветеранів, ніж маємо сьогодні».

Тому перед працівниками створеного підрозділу керівниця військової адміністрації ставить завдання, спрямовані на соціальний захист ветеранів та їхніх родин, наступну реінтеграцію військовослужбовців до мирного життя, допомогу сім’ям загиблих.

«Ми будемо підтримувати наших Захисників не лише словами, а й конкретними справами», – наголошує Світлана Онищук.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux