Богдан Футерко взяв участь у регіональному навчальному study-турі «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового регулювання та відновлення
опубліковано 13 листопада 2023 року о 15:00

10 листопада в Івано-Франківській області відбувся регіональний study-тур «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового регулювання та відновлення». Цей навчальний захід, організований управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за підтримки Уряду Великої Британії, через Посольство Великої Британії в Україні, став кроком у спільних зусиллях удосконалення системи надання адміністративних послуг шляхом обміну досвідом між адміністраторами центрів надання адміністративних послуг громад регіону.

Захід складався з трьох інфосесій, що відбувалися на різних локаціях, кожна з яких фокусувалася на конкретному рівні надання адміністративних послуг: сільському, селищному, міському.

Під час відкриття туру заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко підкреслив важливість розвитку мережі ЦНАПів, які забезпечують доступність громадян до державних послуг у всіх сферах суспільного життя та висловив подяку Програмі розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Уряду Великої Британії і Посольству Великої Британіїі за співпрацю і системну підтримку у розвитку мережі ЦНАП регіону та передане матеріально-технічне забезпечення.

Леся Попелюх, регіональна координаторка ПРООН в Івано-Франківській області, коротко ознайомила учасників із напрямками співпраці та підтримки для області в межах Програми «Посилення стійкості громад в регіонах України».

На досягненнях у розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг Івано-Франківської області звернула увагу начальниця відділу розвитку електронних та адміністративних послуг управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА Оксана Данилюк, відмітивши, що вони є результатом роботи кожного з адміністраторів Прикарпаття.

Під час першої сесії «Обмін досвідом з організації діяльності сільського ЦНАП» Володимир Петришин, сільський голова Старобогородчанської сільської територіальної громади, сфокусував увагу учасників заходу на пріоритетах розвитку громади, а Ганна Тимків, заступник сільського голови, представила досвід роботи сільського ЦНАПу та надала практичні поради щодо надання соціальних адміністративних послуг.

Селищний голова Лисецької селищної ради територіальної громади Лущак Анатолій розпочав другу сесію, презентувавши Лисецьку селищну громаду. Про організацію роботи селищного ЦНАП доповіла Гутич Ірина, начальник Дія.Центру Лисецької селищної ради. Додатково учасники мали можливість ознайомитися з особливостями впровадження надання через ЦНАП адмінпослуг у сфері реєстрації актів цивільного стану.

Ознайомчому візиту та обміну досвідом з організації діяльності міського ЦНАПу була присвячена третя сесія, яку відкрив Чуйко Володимир, заступник міського голови Бурштинської міської ради з гуманітарних питань.

Видай Світлана, начальник відділу центру надання адміністративних послуг Бурштинської міської ради презентувала роботу ЦНАП та поділилася досвідом щодо надання через ЦНАП адмінпослуг з виготовлення паспортних документів.

За результатами заходу учасники висловили подяку Програмі розвитку ООН в Україні, Уряду Великої Британії, посольству Великої Британії в Україні, спікерам за можливість в межах одного заходу ознайомитися з роботою сільського, селищного та міського ЦНАПів та практичними аспектами надання соціальних адмінпослуг, послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану та паспортних документів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux