Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол №6 Позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Головував: Голова обласної державної адміністрації, голова регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Онищук Світлана Василівна

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).

Слухали: I. Про надання допомоги Херсонській обласній військовій адміністрації у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі Каховської ГЄС (В. Созоник, Р. Дунич, С. Подошва).

За результатами доповідей та з урахуванням ситуації, яка склалась на території Херсонської області, спричиненої підривом греблі Каховської ГЄС та розглянувши доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 10.06.2023 № 17826/0/1-23 щодо надання матеріально-технічної допомоги у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації комісія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію доповідачів щодо ситуації, яка склалась на території Херсонської області, і можливості Івано-Франківської області щодо залучення техніки, комунальних бригад та інших служб для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 2. Районним державним (військовим) адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування Івано-Франківської області сформувати та направити комунальні бригади для проведення відновлювальних робіт на постраждалих об’єктах на території Херсонської області і забезпечити їх необхідною технікою.

Термін: негайно

3. АТ «Івано-Франківськгаз» (В. Шульга) та АТ «Прикарпаттяоблененрго» (О. Бубен) сформувати та направити бригади для проведення відновлювальних робіт на електро -, газових мережах.

Термін: негайно

4. Івано-Франківському обласному центру занятості (В. Цимбалюк) надати практичну допомогу органам місцевого самоврядування щодо залучення працездатних осіб, які зареєстровані як безробітні, до складу комунальних бригад для проведення відновлювальних робіт на території Херсонської області.

Термін: негайно

5. Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області (В. Буджак), ДП «Дороги Прикарпаття» (Л. Вітовська) та ДП «Івано-Франківський облавтодор» (Р. Кривенко) забезпечити формування бригад для проведення відновлювальних робіт на пошкоджених та зруйнованих автомобільних дорогах Херсонської області.

Термін: негайно

6. Штабу зони територіальної оборони розглянути можливість залучення представників ДФТГ в Івано-Франківській області до виконання відновлювальних робіт на пошкоджених об’єктах Херсонської області.

Термін: негайно

7. Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області (В. Буджак), ДП «Дороги Прикарпаття» (Л. Вітовська) та ДП «Івано-Франківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (Р. Кривенко) спільно з керівниками підрядних організацій опрацювати та забезпечити можливість залучення техніки до проведення відновлювальних робіт на території Херсонської області.

Термін: негайно


8. Управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської області (В. Стебницький), Калуській (Ж. Табанець), Коломийській (Л. Глушков), Івано-Франківській (О. Ярощук) районним державним (військовим) адміністраціям визначити відповідальних осіб за супровід та розміщення відряджених людей до Херсонської області.

Термін: негайно


9. Юридичному департаменту Івано-Франківської облдержадміністрації (Р. Лавринович) підготувати і направити Херсонській обласній військовій адміністрації проєкт розпорядження про організацію трудової повинності та суспільно корисних робіт на території Херсонської області, з урахуванням Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753.

Термін: негайно

10. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва) забезпечити координацію дій щодо організації роботи з відправлення бригад до місця проведення відновлювальних робіт на території Херсонської області.

Термін: негайно

11. Координацію дій щодо формування та направлення бригад покласти на департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Р. Дунич).

12. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.

 

 

Голова обласної державної адміністрації,

голова регіональної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                                  Світлана ОНИЩУК

 

 

Відповідальний секретар комісії                        Віктор ФЕДОРІВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux