Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол №5 Позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Головував: Заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації, перший заступник голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ільчишин Віталій Васильович.

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).

Слухали: 1. Про стан використання захисних споруд на території області (В. Стебницький, В. Чернецький, С. Безпалько).

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила: 

1. Органам виконавчої влади, рекомендувати органам місцевого самоврядування:

 1.1. Розглянути на позачергових засіданнях місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації питання про укриття населення в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту щодо належного їх функціонування та забезпечення цілодобового доступу населення до них і визначення конкретних відповідальних осіб за належну їх експлуатацію.

Термін: негайно

1.2. Сформувати (оновити) списки власників (балансоутримувачів) захисних споруд цивільного захисту та забезпечити проведення додаткового інформування населення про місця розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачаються для укриття населення.

Термін: негайно

1.3. Уточнити розрахунки потреби фонду захисних споруд цивільного захисту та, у разі необхідності, вжити заходів щодо його збільшення.

Термін: негайно

1.4. Організувати комісійні перевірки захисних споруд цивільного захисту, відповідно до п. 6, 7 Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 138.

Термін: негайно

1.5. Організувати проведення роз’яснювальної роботи з власниками (балансоутримувачами) захисних споруд цивільного захисту щодо порядку допуску населення до них за сигналом оповіщення цивільного захисту «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» та забезпечити негайне реагування на скарги громадян з питань укриття населення.

Термін: негайно

1.6. Завершити роботу щодо встановлення табличок у місцях розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, їх маркування міжнародним розпізнавальним знаком (емблемою) міжнародного гуманітарного права згідно з вимогами Порядку маркування в особливий період будівель та споруд, транспортних засобів, які підпадають під дію норм міжнародного гуманітарного права, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 № 1199.

Термін: негайно

2. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецькийуточнити списки власників (балансоутримувачів) захисних споруд цивільного захисту та забезпечити розміщення зазначеної інформації на офіційних сайтах засобів масової інформації та соціальних мережах.

Термін: негайно

3. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько) забезпечити контроль за станом захисних споруд цивільного захисту й безперешкодним доступом до них та проводити систематичні оперативні перевірки укриттів, у тому числі і в нічний час.

Термін: негайно

4. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В.Чернецький) та управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

Заступник голови облдержадміністрації, 

перший заступник голови регіональної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                                         Віталій ІЛЬЧИШИН


Відповідальний секретар комісії                            Віктор ФЕДОРІВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux