Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол № 4 засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 червня 2022 року

Головував: Голова Івано-Франківської облдержадміністрації, голова регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Онищук Світлана Василівна

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком)


Слухали: I. Про готовність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період (Р. Гурський).


За результатами доповіді та з метою забезпечення стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації і недопущення виникнення епідемічних ускладнень із гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь комісія вирішила:

 

1. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади і рекомендувати головам територіальних громад Івано-Франківської області відповідно до повноважень:


. 1.1. Розглянути на засіданнях комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, за участю спеціалістів Держпродспоживслужби, питання готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо проведення комплексу заходів, спрямованих на недопущення розповсюдження інфекційних захворювань на території регіону.

Термін: до 12 липня 2022 року

1.2. Забезпечити здійснення виробничого контролю якості питної води суб’єктами господарювання, що надають послуги з централізованого водопостачання, відповідно до технічного регламенту та надання результатів контролю Головному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

1.3. Організувати роботу щодо обстеження стану підприємств централізованого та нецентралізованого питного водопостачання, визначити балансоутримувачів і паспортизувати джерела нецентралізованого водопостачання (громадські колодязі, каптажі джерел, бювети), забезпечити їх ремонт, чищення та дезінфекцію з проведенням лабораторних досліджень стану питної води.

1.4. Визначити перелік резервних/альтернативних джерел забезпечення населення питною водою для побутових та інших потреб на випадок аварій, забруднень тощо.

1.5. Забезпечити через засоби масової інформації постійне інформування населення щодо заходів із профілактики гострих кишкових захворювань, харчових токсикоінфекцій, ботулізму.

Термін: до 31 серпня 2022 року


2. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Р. Гурський):


2.1. Організувати перевірки центрів гуманітарної допомоги щодо дотримання вимог санітарного законодавства в частині зберігання продуктів харчування.

2.2. Забезпечити контроль за дотриманням санітарного законодавства в пунктах прийому та харчування внутрішньо переміщених осіб.

Термін: постійно

 

3. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Р. Гурський), доручивши йому подати голові комісії відповідну інформацію до 25 грудня 2022 року.


Слухали: II. Про стан безпеки на автошляхах області та заходи щодо її покращення (О. Костенко, В. Буджак, Р. Сілецький, І. Гарасимко).


За результатами доповідей та з урахуванням їх обговорення комісія вирішила:

 

1. Районним державним адміністраціям за участю органів місцевого самоврядування:

1.1. Забезпечити виконання заходів, спрямованих на істотне підвищення рівня безпеки, зокрема пішоходів та осіб з інвалідністю, велосипедистів, на перехрестях, у зонах обгону та на узбіччях.

1.2. Забезпечити належне експлуатаційне утримання вулично-дорожньої мережі у населених пунктах при погіршенні погодних умов.

Термін: постійно


2. Управлінню Державної служби з безпеки на транспорті в Івано-Франківській області (І. Герасимко):


2.1. Посилити контроль за дотриманням перевізниками чинного законодавства з питань пасажирських перевезень.

2.2. Забезпечити здійснення системного контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів та встановлення, у разі необхідності, заборони подальшого руху транспортних засобів.

2.3. Активізувати профілактично-роз’яснювальну роботу серед учасників дорожнього руху.

Термін: постійно


3. Головному управлінню Національної поліції України в Івано-Франківській області (С. Безпалько) та Управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О. Костенко) продовжити систематичне висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань безпеки дорожнього руху.

Термін: постійно


4. Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області (В. Буджак), ДП «Дороги Прикарпаття» (Р. Сілецький) забезпечити належну реалізацію заходів із реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.

Термін: постійно


5. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько) та Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області (О. Костенко), доручивши їм подати голові комісії відповідну інформацію до 25 грудня 2022 року.


Слухали: III. Про стан розмінування територій області, забруднених вибухонебезпечними предметами під час проведення Другої світової та інших війн (Т. Кочкодан).


За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

 

1. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати головам територіальних громад Івано-Франківської області:


1.1. Забезпечити здійснення інформування населення про мінну небезпеку та ризики під час поводження з вибухонебезпечними предметами.

Термін: протягом року

1.2. Надавати підрозділам Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області інформацію про території, які потребують планового очищення від вибухонебезпечних предметів.

Термін: до 1 вересня щорічно


2. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько):


2.1. Забезпечити здійснення охорони виявлених вибухонебезпечних предметів до приїзду піротехнічних підрозділів.

2.2. У разі відсутності на території області групи піротехнічних робіт аварійно рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області забезпечити здійснення виїзду на повідомлення від місцевого населення про виявлення вибухонебезпечних предметів та їх вилучення і знешкодження працівниками вибухо-технічного відділу Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Термін: постійно


3. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) забезпечити оперативне реагування на усі випадки виявлення вибухонебезпечних предметів і планове очищення від вибухонебезпечних предметів територій.

Термін: постійно


4. Головам Яремчанської міської (А. Мироняк), Обертинської селищної (В. Хамут) та Витвицької сільської (В. Ільницький) територіальних громад сприяти піротехнічному підрозділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) у проведенні планових робіт із гуманітарного розмінування.

Термін: під час проведення планових робіт


5. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький), доручивши йому надати голові комісії відповідну інформацію до 05 жовтня 2022 року.
Голова облдержадміністрації, 

голова регіональної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                                                                                   Світлана ОНИЩУК

 

 

Відповідальний секретар комісії                                                                     Віктор ФЕДОРІВ

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux