Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол № 21 позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 29 листопада 2021 року

Головував: Голова обласної державної адміністрації, голова регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Онищук Світлана Василівна

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).


Слухали: І. Про стан техногенної та пожежної безпеки на об’єктах ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго» (В. Черенецький, В. Хом’яков, Р. Смага, І. Дмитренко).

На котлі енергоблоку № 7 ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго» о 22.12 год. 28.11.2021 відбулась розгерметизація екранної труби діаметром 60 мм., внаслідок чого стався викид газопарової суміші та газів з топки котла. Опіки отримали двоє працівників, які в подальшому були госпіталізовані до лікувальних закладів. Енергоблок № 7 зупинено й виведено з експлуатації. Замість нього введено в роботу енергоблок № 4. На даний час працює 7 енергоблоків.

29.11.2021 о 04.14 год. поступило повідомлення про пожежу на покрівлі над котлом енергоблоку № 8 ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго». Пожежа ліквідована працівниками об’єкту до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Постраждалих немає.

Станція працює в штатному режимі, на безпеку енергосистеми зазначена подія не вплинула.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Директору ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго» (В. Хом'яков):

1.1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 716 «Про затвердження Порядку організації та забезпечення охорони від пожеж підприємств, установ, організацій та інших об’єктів на підставі договорів» направити звернення до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) щодо укладання договору про охорону від пожеж ВП Бурштинської ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» та забезпечити його виконання.

Термін: негайно

1.2. Вжити заходів щодо приведення у технічно справний стан протипожежного водопостачання на території ВП Бурштинської ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго».

Термін: негайно

1.3. Забезпечити безперешкодний доступ до територій, будівель та споруд ВП Бурштинської ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» для пожежно-рятувальних підрозділів Оперативно-рятувальної служби з метою ліквідації надзвичайних ситуацій (подій), гасіння пожеж, ліквідації аварій, проведення практичних навчань та аварійно-рятувального обслуговування.

Термін: постійно

1.4. Забезпечити виконання заходів, передбачених приписом від 16.03.2020 № 30 «Про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки» та проінформувати Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) про його виконання.

Термін: 31 грудня 2021 року

2. Управлінню Держпраці в Івано-Франківській області (Р. Смага) провести розслідування групового нещасного випадку на ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго» відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

Термін: до 10.12.2021 року

3. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько) провести розслідування обставин, що призвели до аварії, травмування людей та пожежі на котлі енергоблоку № 7 ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго».

Термін: до 10.12.2021 року

4. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва), доручивши йому подати відповідну інформацію голові регіональної комісії до 20.12. 2021 року.


Слухали: ІІ. Про стан виконання протоколу № 16 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 11.10.2021 року ( С. Подошва).

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

1. Головам райдержадміністрацій:

1.1. Провести позачергові засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо укладання угод на постачання природного газу по пільговій ціні в період опалювального сезону 2021-2022 років бюджетним установам.

Термін: до 13.00 год.

30 листопада 2021 року

1.2. Здійснити моніторингові візити до закладів охорони здоров’я, закладів освіти (в т.ч. дошкільні заклади) щодо забезпечення опаленням приміщень.

Термін: 01.12. 2021 року

2. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання залишаю за собою.


Голова регіональної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                                           Світлана ОНИЩУК


Відповідальний секретар комісії                              Віктор ФЕДОРІВOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux