Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол № 20 позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Головував: Начальник управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, заступник голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Стебницький Володимир Миронович

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).

Слухали: I. Про забезпечення електропостачанням закладів охорони здоров'я Івано-Франківської області (І. Дмитренко, О. Сеник).

З метою запобігання поширенню на території Івано-Франківської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), та протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних від 05.11.2021 № 43, комісія вирішила:

1. Головам райдержадміністрацій, департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Дмитренко) в межах повноважень розробити районні та обласний алгоритми забезпечення закладів охорони здоров'я джерелами альтернативного електропостачання.

Термін: до 15.11.2021

2. Акціонерному товариству «Прикарпаттяобленерго» (О. Бубен):

забезпечити безперебійне живлення електричною енергією заклади охорони здоров’я Івано-Франківської області, які в своєму складі мають відділення (палати) інтенсивної або реанімаційної допомоги, а також надають допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: постійно

довести вимоги протоколу до постачальників електричної енергії.

Термін: негайно

3. Регіональним постачальникам електроенергії вжити заходів щодо недопущення відключення від електропостачання закладів охорони здоров'я Івано-Франківської області, особливо тих, які в своєму складі мають відділення (палати) інтенсивної або реанімаційної допомоги, а також надають допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: негайно

4. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання залишаю за собою.

Слухали: IІ. Про оздоровлення дітей пільгових категорій Івано-Франківської області (В. Корженьовський).

За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації В. Корженьовського щодо організації оздоровлення дітей пільгових категорій.

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський) призупинити здійснення організації та відправки організованих груп дітей пільгових категорій Івано-Франківської області на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які знаходяться на території областей, в яких встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відновити направлення дітей на оздоровлення після стабілізації ситуації в даних регіонах та їх виходу з «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Термін: негайно

3. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський).


Начальник управління з питань

цивільного захисту облдержадміністрації,

заступник голови регіональної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                                                      Володимир СТЕБНИЦЬКИЙВідповідальний секретар комісії                              Віктор ФЕДОРІВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux