Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол №16 Засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Головував: Заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації, перший заступник голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ільчишин Віталій Васильович.

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).

Слухали: 1Про розгортання та функціонування на території Івано-Франківської області пунктів незламності (В. Стебницький).

За результатами доповіді та на виконання вимог протокольного рішення селекторної наради, яка відбулась в Офісі Президента України 02.10.2023, комісія вирішила:

1. Головам райдержадміністрацій, міських, селищних і сільських рад, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Р. Гурський), Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько), Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький):

перевести готові до роботи пункти незламності у статус «вже працює»;

Термін: негайно

організувати у пунктах незламності надання послуг населенню відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності»;

Термін: постійно

створити запаси пально-мастильних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи генераторів у пунктах незламності в осінньо-зимовий період 2023/2024 років.

Термін: негайно

2. Головам місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянути на засіданнях зазначене питання, звернувши, при цьому, особливу увагу на комплектування пунктів незламності та визначити графіки їхньої роботи.

Термін: негайно

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Лакіза), головам виконавчої влади та місцевого самоврядування забезпечити інформування населення про розгортання пунктів незламності та графік їх роботи.

Термін: постійно

4. Контроль за виконання рішення комісії покласти на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

Заступник голови облдержадміністрації, 

перший заступник голови регіональної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                              Віталій ІЛЬЧИШИН


Відповідальний секретар комісії              Віктор ФЕДОРІВOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux