Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол №10 Виїзного засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Головував: Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації, голова регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Онищук Світлана Василівна

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).

 Слухали: 1. Про ліквідацію наслідків негоди, що сталася 07 липня 2023 року, на території Коломийського району у зв’язку із сильними дощами (Л. Глушков, Я. М’якущак, Л. Вітовська, М. Кирилів, В. Лемчак, А. Пліхтяк).

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

Взяти до відома інформацію голови Коломийської райдержадміністрації Л. Глушкова, сільського голови Нижньовербізької сільської ради Я. М’якущака, тимчасово виконуючої обов’язки директора ДП «Дороги Прикарпаття» Л. Вітовської, заступника начальника Дністровського басейнового управління водних ресурсів М. Кириліва, директора департаменту соціального захисту Івано-Франківської облдержадміністрації В. Лемчака, начальника управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації А. Пліхтяка щодо ситуації, яка склалась на території Коломийського району у зв’язку із сильними дощами 07.07.2023, та заходів із ліквідації наслідків стихії.

2. Коломийській райдержадміністрації (Л. Глушков) надати управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації протокол засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій по стихії з визначенням коду, ознаки і рівня надзвичайної ситуації, Перелік невідкладних (першочергових) робіт з ліквідації наслідків стихії з визначенням попередньої суми коштів, необхідної для відновлення об’єктів, та обсяги видатків відповідних місцевих бюджетів.

Термін: до 18 липня 2023 року

3. Печеніжинській селищній раді (І. Довірак), Нижньовербізькій сільській раді (Я. М’якущак) та ДП «Дороги Прикарпаття» (Л. Вітовська) організувати роботу щодо відпрацювання документів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 «Про Порядок використання коштів резервного фонду бюджетів», для виділення коштів на відшкодування збитків, завданих стихією.

Термін: до 20 липня 2023 року

4. Нижньовербізькій сільській раді (Я. М’якущак) звернутись до управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації (А. Пліхтяк) із запитом щодо виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для нового будівництва водозахисних дамб та регулювання річок Сопівка, Лючка і Пістинька на території Нижньовербізької територіальної громади.

Термін: до 20 липня 2023 року

5. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (І. Гурський):

здійснювати контроль за санітарно-епідеміологічним станом у зонах затоплення та якістю питної води;

провести профілактичні заходи на територіях населених пунктів, які потрапили в зону затоплення, з метою недопущення спалахів інфекційних хвороб;

організувати роботу щодо дезінфекції джерел водопостачання в населених пунктах, які були підтоплені.

Термін: до стабілізації ситуації

6. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Лемчак) розглянути питання щодо можливості виділення коштів з обласного бюджету для виплати допомоги на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій особам, чиї житлові або господарські будівлі пошкоджені(знищені) внаслідок надзвичайної ситуації.

Термін: негайно

7Головному управлінню Державної служби України в Івано-Франківській області (В. Чернецький) залучити до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Нижньовербізької територіальної громади спеціальну техніку для виконання невідкладних відновлювальних робіт.

Для забезпечення роботи техніки використати дизельне пальне в кількості 1750 літрів, яке було виділене розпорядженням облдержадміністрації від 28.03.2023 № 105.

Термін: негайно

8. Коломийській райдержадміністрації (Л. Глушков), Нижньовербізькій територіальній громаді (Я. М’якукщак), Печеніжинській територіальній громаді (І. Довірак) спільно з Дністровським басейновим управлінням водних ресурсів (В. Андрійчук) провести обстеження берегозакріплювальних споруд на річках, що протікають по території відповідних територіальних громад.

Термін: до 25 липня 2023 року

9. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

Голова обласної державної адміністрації –

начальник обласної військової адміністрації,

голова регіональної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій                 Світлана ОНИЩУК

 

Відповідальний секретар комісії         Віктор ФЕДОРІВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux